Nemusíte se s domem trápit sami


Kdo chce bydlet v domě, může si koupit hotový dům, opravit starý a nebo si postavit novostavbu. A nejjednodušší je stavba nového domu. Problém u spousty hotových domů je, že by neodpovídaly vašim požadavkům a tak je logické, že dáte spíš přednost novostavbě, kterou si můžete nechat postavit podle sebe. U rekonstrukce je zase problém v tom, že se může objevit celá řada problémů, o kterých jste neměli nejmenší tušení. Může dojít ke zdržení celé stavby, a také to může být ještě dražší než jste předpokládali.

stavba domu

Novostavby táhnou
Ke stavbě nového domu musíte mít samozřejmě stavební pozemek. Ideální pozemek je zasíťovaný, rovný a hlavně má pravidelný tvar. Čím lepší pozemek, tím více možností máte při výběru domu. Nejspíš vás budou zajímat bungalovy. Aby byl bungalov dostatečně velký pro celou rodinu, musíte mít dostatečně velký pozemek. V každém územním plánu, který mají všechna města i vesnice v Česku, najdete informaci o tom, co a za jakých podmínek se na něm může stavět. Případné výjimky se vyřizují dlouho a musíte pořádně zaplatit. Proto si ověřte co se může stavět na pozemku, který se chystáte koupit.

Velice populárním domem je poslední roky bungalov 4+kk, který poskytuje dostatek místa nejen jednotlivcům, ale i rodinám s malými dětmi. Každý může mít svůj pokoj a velkorysý společný prostor s kuchyňským koutem může být centrem dění ve vašem domě.

projekt domu

Kuchyňskou linku si budete muset sehnat sami, ale nemusíte se toho bát. Je to vlastně ideální stav, protože není možné se jednou linkou trefit do vkusu každého klienta. Proto jakmile budou hotové omítky i podlahy, si můžete začít řešit linku. My vám předáme kompletně dokončený dům, který bude připravený k nastěhování – tedy kromě linky. Postavit vám můžeme dřevostavbu i zděný dům. Stačí si jen vybrat projekt z naší nabídky, kterou najdete na našem webu.

Praktický domov který budete milovat

Jste že jsou všichni rádi, že dnes mají vůbec kde bydlet, ale je důležité, aby se nám u nás doma bydlelo hezky a pohodlně. Je potřeba mít vše uspořádané tak, aby nám nikde nic nezavazelo, abychom měli dostatek místa pro odpočinek ale i pro odkládání všech věcí, a samozřejmě je potřeba mít vše funkční. I bydlení je spotřební věc, a tak se čas od času něco rozbije, něco vyjde z módy a také vzhledem k proměně života nám může bydlení přestat vyhovovat třeba z hlediska dispozice. Všechno má svoje řešení, a všechno se odvíjí od toho, zda je bydlení vaše či jste v nájmu.

moderní ložnice

Jestli bydlíte ve vlastním domě, máte přeměnu bydlení podstatně snazší. V nájmu si nemůžete bez souhlasu majitele bytu ani vymalovat, ale ve vlastním bydlení si můžete kdykoliv změnit cokoliv chcete. Častým problémem, který mnoho lidí řeší, je dispozice. Velice často se objevují průchozí pokoje, které jsou z hlediska pohody bydlení a soukromí velmi nepříjemné. A když do rodiny přibudou děti, je nutné bydlení proměnit v takové, které bude pro všechny pohodlné i do budoucna. Je proto potřeba přemýšlet v širších souvislostech a už když jsou děti malé je potřeba přemýšlet nad tím, jak se budou měnit jejich návyky a potřeby v průběhu let.

dětský pokoj

Většina rodičů to chce zvládnout sama
Kdo by si nechtě předělat bydlení k obrazu svému? Jenže mnoho lidí ani netuší, co vlastně doopravdy chtějí. Je roto lepší spolupracovat s odborníkem, který dám dokáže nabídnout nové pohledy a možnosti. Bytový architekt v Praze vám nabídne nový koncept jednoho pokoje či celého prostoru. Je jen na vás, co všechno budete chtít vyměnit, a zda vám půjde jen o design nebo i o funkčnost. Díky architektovi neuděláte žádnou chybu, protože laika často nenapadnou velmi důležité věci, které jsou pro architekta naprostou samozřejmostí. Je lepší zaplatit odborníkovi než se trápit s tím, že jste něco sami nezvládli.

Dokonalý domov, který zařídí největší profesionálové

Každý člověk si přeje bydlet opravdu krásně a většina lidí se snaží si interiér svého bydlení zařídit opravdu vkusně a jak nejlépe jen umí. Dnes je tolik možností, že ať se vám líbí jakýkoli styl interiéru, vždy najdete u nás nějakého člověka, který se vám bude dokonale věnovat a díky kterému budete bydlet přesně tak, jak jste si vždy představovali a přesně tak, jak vám budou závidět všichni vaši známí. Ono sjednotit barvy a různé materiály interiéru už dneska umí kde kdo, ale vyladit vše do posledního detailu není vůbec jednoduché a je velmi těžké vše vyladit přesně tak, aby to dávalo nějaký smysl, ladilo do celkového konceptu a aby vše bylo opravdu krásné.

plány

V dnešní době ale existují vystudovaní experti, kteří dokážou přesně vše doladit tak, že vám to opravdu vyrazí dech a vy budete moct bydlet jako opravdová celebrita a užívat si naprosto dokonalé bydlení, které jen tak někdo nemá. Takový bytový architekti praha vás jistě oslní natolik, že asi nebudete chtít si svůj interiér ladit do nějaké barvy a stylu sami, ale budete chtít, aby se na veškeré vaše detaily zaměřili opravdoví profesionálové, kteří přesně ví, co dělají a kteří jsou ideálním řešením téměř pro každého člověka, který má smysl pro detail a chce mít vše vyladěné do posledního puntíku.

architekt

Přemýšleli jste například nad tím, jak vše udělat ekonomicky a designově perfektní, ale nevíte si vůbec rady? Takový architekt není jen designér, ale zvládne teoreticky překopat celé vaše bydlení tak, že ho budete naprosto milovat a zvládne udělat z kteréhokoli bydlení naprostý skvost, který vám bude každý člověk opravdu závidět. Architekti navrhnou i stavy a celkové předělávky, které jsou mimo designu kolikrát ještě mnohem důležitější, proto na nic nečekejte, objednejte si opravdové profesionály a užijte si skvělý domov až do konce vašeho života.