Nemusíte se s domem trápit sami


Kdo chce bydlet v domě, může si koupit hotový dům, opravit starý a nebo si postavit novostavbu. A nejjednodušší je stavba nového domu. Problém u spousty hotových domů je, že by neodpovídaly vašim požadavkům a tak je logické, že dáte spíš přednost novostavbě, kterou si můžete nechat postavit podle sebe. U rekonstrukce je zase problém v tom, že se může objevit celá řada problémů, o kterých jste neměli nejmenší tušení. Může dojít ke zdržení celé stavby, a také to může být ještě dražší než jste předpokládali.

stavba domu

Novostavby táhnou
Ke stavbě nového domu musíte mít samozřejmě stavební pozemek. Ideální pozemek je zasíťovaný, rovný a hlavně má pravidelný tvar. Čím lepší pozemek, tím více možností máte při výběru domu. Nejspíš vás budou zajímat bungalovy. Aby byl bungalov dostatečně velký pro celou rodinu, musíte mít dostatečně velký pozemek. V každém územním plánu, který mají všechna města i vesnice v Česku, najdete informaci o tom, co a za jakých podmínek se na něm může stavět. Případné výjimky se vyřizují dlouho a musíte pořádně zaplatit. Proto si ověřte co se může stavět na pozemku, který se chystáte koupit.

Velice populárním domem je poslední roky bungalov 4+kk, který poskytuje dostatek místa nejen jednotlivcům, ale i rodinám s malými dětmi. Každý může mít svůj pokoj a velkorysý společný prostor s kuchyňským koutem může být centrem dění ve vašem domě.

projekt domu

Kuchyňskou linku si budete muset sehnat sami, ale nemusíte se toho bát. Je to vlastně ideální stav, protože není možné se jednou linkou trefit do vkusu každého klienta. Proto jakmile budou hotové omítky i podlahy, si můžete začít řešit linku. My vám předáme kompletně dokončený dům, který bude připravený k nastěhování – tedy kromě linky. Postavit vám můžeme dřevostavbu i zděný dům. Stačí si jen vybrat projekt z naší nabídky, kterou najdete na našem webu.