Vlastní domov

Předpokládám, že je jistě hodně lidí, kteří by také chtěli už bydlet v sami. A nemyslím to tak, že by chtěli být tak sami, jako že jsou takoví samostatní a že chtějí být sami a nechtějí někoho mít vedle sebe. Já myslím to tak, že jsou třeba ještě zamilované páry, kteří žijí stále se svou rodinou, ale zamilovaný pár bych chtěl bydlet už sám. A takhle jsem to měla i já. Jenomže my jsme s přítelem neměli vůbec tolik peněz, abychom si mohli pořídit hypotéku anebo koupit nějaký dům anebo byt. Řekla jsem si, že by bylo perfektní, kdyby existovala nějaká kvalitní hypotéka, na kterou by jsme s přítelem dosáhli.

Peněz není nikdy dost.

Jenomže my dva máme takovou smůlu, že se nám bohužel nikdy nic nepodaří. Vždycky jsme něco chtěli anebo jsme si přáli, tak bohužel vždycky z toho sešlo a nepodařilo se nám to. Moji rodiče mi dokonce říkali, že nám asi vlastní bydlení není souzeno, protože oni už také si říkali, že je velice podezřelé, že se nám nic nepodaří. Řekla jsem si, že možná když změníme práci a budeme mít lepší výdělky, že by nám potom nějakou nebankovní hypotéku dali. Proto jsme se ještě s přítelem raději podívali jednou na webové stránky nebankovnihypoteky.net, kde nabízejí opravdu perfektní hypotéky.

Peníze chce každý.

Vážně musím uznat, že kdybych se podívala úplně poprvé na tyto webové stránky, tak bych možná věděla, proč nám žádná hypotéka nevychází. Myslela jsem si, že bude nejlepší, když se rozhodneme úplně sami pro hypotéku. Jenomže je vážně nejlepší, když si na pomoc na hypotéku vezmete nějakého bankovního poradce, který vám vždycky poradí to nejlepší. Takže jsme to nakonec s přítelem udělali tak, že jsme si vážně nakonec vzali bankovního poradce a specialistu, který by nám se vším poradil. A myslím si, že to je opravdu potřeba, protože každá rada s financemi se vždycky hodí. A nebankovní hypotéka je oblíbená.

Dlužíte a potřebujete peníze?

Víte něco o tom, zda můžete dostat peníze i když státu dlužíte nějakou částku? Myslíte si, že ne? Tak to se podívejte na následující článek! Veškeré informace najdete na přiloženém linku. Takže hypotéka pro dlužníky, ano či ne? Pokud máte nešťastnou náhodou dluhy, prostě se Vám všechno napočítalo do vysokých čísel, tak jistě potřebujete mít peníze. Nevsázejte tedy na šťastnou náhodu, ale podívejte se na daná fakta! Kdo pomůže, když se potřebujete dluhů zbavit? Kdo pomůže, když Vaše finanční stránka, ačkoliv pilně pracujete je stále na bodu mrazu? Důležité je – NEVZDÁVAT TO! Pokud to vzdáte a budete proplouvat životem a spoléhat se na náhodu, tak takový život bude vážně o ničem.

počítání peněz

Dlužníci ve valné většině nechtějí tyto dluhy mít a snaží se všemožně, aby se jich mohli zbavit. Informace, jak se jich zbavit potřebují jako sůl. Neváhejte tedy se studiem, abyste věděli, co s tím můžete dělat.

Nechte si a přijměte pomocnou ruku a nějaké řešení pro tento stav. Pokud hledáte informace pro někoho blízkého a chcete mu pomoci, tak jste opravdu úžasný člověk. Na dlužníky se nedívá moc dobře, ale když za své dluhy prakticky nemohou, tak je odvracení tváře opravdu velice smutné. Člověk, který se chce zbavit dluhů a potřebuje pomoci není o nic horší než kdokoliv!

peníze a prasátko

Vlastnit krásný rodinný dům se zahradou a bílým plotem nemusí být v dlužníkovo očích nedosažitelné. Může si tento sen splnit i když je aktuálně na tom finančně špatně. Nikdy nezahazujte své sny, protože tyto sny člověka posouvají dál a dál a díky této motivaci můžete žít vážně naplno. Může se dostavit stav frustrace, ale nenechte se tímto pocitem zlomit!

Takže nasaďte úsměv a nastudujte si potřebné informace. Udělejte maximum pro to, abyste se zase cítili skvěle a mohli se nadobro zbavit veškerých mínusových položek.

Tak hlavu vzhůru a hrdě vpřed!

Jak dostat půjčku?

Pokud chceme mít dost peněz, ale dost jich nemáme, je jasné, že s tím musíme něco udělat. A jsou v zásadě jenom dvě cesty, jak takovou skutečnost změnit k lepšímu. Je možné si další peníze vydělat, nebo si je vypůjčit. Přičemž každá z těchto možností má jak své výhody, tak i nedostatky.

stříbrná mince

Vydělané peníze jsou jenom naše a jsou tedy v tomto ohledu jasně lepší než nějaká půjčka, kterou získáváme jenom dočasně. Jenže vydělat si je znamená sehnat nějakou práci, a nejen že se tato často narychlo nesežene, ale navíc se obvykle nedostanou peníze hned, ale až v dalším výplatním termínu, kdy už by také mohlo být pozdě. A je samozřejmé, že žádný člověk nedokáže vykonávat neomezeně zaměstnání a že tedy není vždy jisté, že se dost vydělá, i když tomu člověk obětuje všechen svůj čas a energii.

Půjčky jsou lepší v tom, že je lidé dostanou třeba i poměrně rychle a bezpracně. Jenže je tu hlavně ten nedostatek, že vypůjčené peníze nepatří tomu, kdo si půjčku vzal, napořád. Tento je musí časem zase splatit a k tomu zaplatit i úroky a poplatky. takže je to dobré řešení pouze pro dočasné potíže, které odezní a po nichž nastane doba, kdy bude možné z dalších příjmů splácet. A je tu navíc i ta nevýhoda, že ne každý člověk dostane vždy takovou půjčku, jakou by si přál.

část mince

Když tedy někdo potřebuje peníze rychle, musí vsadit spíš na půjčku. A když si tím nechce zkomplikovat život nebo dokonce marně ztrácet čas a energii, musí si vybrat tu, která je výhodná a dosažitelná. Což je v případě lidí, kteří nemohou dostatečně zaručit bankám svoji schopnost splácet, americká hypotéka bez registru od nebankovní společnosti. U takové nebankovní hypotéky se jenom dá do zástavy nemovitost a člověku půjčí i sedmdesát procent její odhadní ceny. A při možnosti splácet to pak až třicet let jde určitě o nejdokonalejší nabídku pro žadatele, kteří nejsou právě dokonalí. A třeba nejen pro ně.

Čím se liší neúčelová hypotéka od té klasické

Pokud chceme nějakou skutečně výhodnou půjčku, obvykle sáhneme po hypotéce. U ní je však většinou ten problém, že musí být brána pro konkrétní účel. Většinou se jedná o nemovitost, a i ta musí být předem daná. Podle výše její ceny se totiž určuje výše hypotéky. Přesto však existuje i neúčelová hypotéka https://nebankovnihypoteka.cz/neucelova-hypoteka/, tedy taková, kde není potřeba tak přesně specifikovat, na co budou peníze použity. Tato možnost se však většinou příliš nevyužívá, ačkoliv by se na první pohled zdála mnohem výhodnější.

schválení hypotéky

Důvodem je to, že není finančně tak výhodná. A ačkoliv je sice neúčelová, přesto smí být peníze použity pouze na nákup nemovitosti, i když nemusí být specifikováno, které přesně. A vzhledem k tomu, že ji již většinou máme předem vybránu, je pro nás mnohem výhodnější ta klasická.

I tak se však najdou situace, kdy se ta neúčelová vyplatí přeci jen více. Jde především o případ, kdy mám vybráno více vhodných nemovitostí, mezi kterými se nemůžeme rozhodnout. Zde si můžeme zažádat o neúčelovou hypotéku, kdy zjistíme, kolik peněz vlastně dostaneme a podle toho si vybereme, kterou z oněch nemovitostí nakonec zvolíme.

splácení hypotéky

Tím je také umožněno to, aby hypotéka kryla 100 % z ceny. To u té klasické není možné. Zde totiž žadatel část kupní ceny pokryje. A to je další důvod, proč si někteří lidé tuto variantu berou. Nemají totiž dostatek peněz na to, aby tuto povinnou část pokryli.

To sebou však také nese určitá rizika. Tím hlavním je to, že když nemáme dostatek peněz na to, abychom zaplatili alespoň část kupní ceny, skutečně budeme mít na splátky? Zvláště když přijdou neočekávané situace, ke kterým, jak nám poslední roky dokázaly, může dojít skutečně velmi snadno.

Proto bychom si měli vždy rozmyslet, než si jakoukoliv půjčku vezmeme, a to platí i o hypotéce. Mnohdy totiž přinese více problémů, než kolik jich vyřeší. A to rozhodně není ideální.

Je možné si půjčit

Jen těžko bychom hledali někoho, kdo peníze nikdy nevyužil a nikdy ani nevyužije. Jistě, někdo utrácí neustále a někdo jenom zřídka, ale přesto jsou peníze potřebné pro každého. A nebude tomu jinak do doby, než bude všechno zadarmo, čehož se ale zřejmě nikdy nedočkáme. Protože komunismu nikde na světě nedosáhli a návrat k prvobytně pospolné společnosti si nikdo nepřeje. A jiná společnost nevyužívající peníze neexistuje.

A tak si my lidé vyděláváme peníze a doufáme, že jich budeme mít vždycky aspoň relativní dostatek. Jenže kolikrát jenom se přepočítáme! A kolikrát nám tedy peníze nestačí, i když by nám určitě stačit měly! Ne všichni a ne vždycky si dost vydělají, zato musí mnozí často financovat i naprosto přemrštěné výdaje. A to se pak peníze rozkutálejí raz dva a už nejsou.

stříbrné mince

A co když nám tedy naše jmění dojde? Můžeme doufat aspoň v nějakou pomoc? Našel by se někdo, kdo by nás finančně podpořil? Jak víte, ta možnost tu je. Můžeme se ucházet o půjčku, a pokud ji dostaneme, je to dobré. Ale co když se někdo o takovou pomoc uchází marně?

To je pochopitelně jiná. Někdo, kdo na tom není valně a navíc mu odmítnou půjčit třeba i kvůli nízkým příjmům nebo registrům dlužníků se záznamy, se souží. Život někoho takového není valný, a nemůže být lepší, dokud se nevydělají další peníze. Nebo dokud se tyto aspoň od někoho nevypůjčí, což je sice jenom krátkodobá pomoc, ale i ta může přijít vhod.

srovnané mince

Ale někdy se nejen nevydělá, ale ani nevypůjčí. Někdy to prostě nejde. Třeba ti, kdo mají nízké příjmy a záznamy v registrech dlužníků, neuspějí zřejmě v žádné bance, i kdyby usilovali o půjčku sebevíc. Ale když si potřebují půjčit, pak prostě musí shánět dostupnou nabídku. A tou bývají nebankovní hypotéky, na které dosáhnou bez problémů všichni, kdo mají nemovitost, jež by posloužila jako záruka vrácení peněz, a příjmy, z nichž se dá splácet.