Kouření cigaret

Zahánění stresu

Snad každý člověk zažívá jistou dávku stresu, přičemž v krizových situacích není špatný, protože nám může pomoci přežít či zvládnout nějakou stresovou situaci. Není však vhodný z dlouhodobého hlediska, protože má negativní vliv na naše zdraví. Proto často hledáme, jak mu předcházet či si od něho odpočinout.

zoufalá žena

Dobrou cestou může být najít si nějakého koníčka, během kterého můžeme prostě vypnout a užívat si. Čas na tuto aktivitu bychom měli ve svém kalendáři nalézt vždy, protože potřebujeme také relaxovat. Řada lidí řeší stres pomocí cigaret. Není totiž tajemstvím, že nikotin uklidňuje. Potíž je akorát v tom, že rozhodně škodí našim plicím, takže vykouřit třeba tři cigarety denně není pro naše zdraví nic prospěšného. Jistě už jste někdy viděli srovnání dvou obrázků, kdy na jednom byly plíce zdravého člověka a na tom druhém toho, který pravidelně kouří. Navíc nákup cigaret leze dost do peněz.

Elektronická varianta

Řada kuřáků v současné době využívá i elektronickou cigaretu. Nemůže říct, že by byla neškodná, ale na druhou stranu se z ní neuvolňují látky jako dehet, které bohužel způsobují závažné nemoci jako je rakovina. Také se vyhneme nepříjemnému zápachu, který může obtěžovat nejen nás, ale také okolí.

elektronická cigareta

Nemusíte se bát, že by stála spoustu peněz, protože elektronické cigarety levně jsou skutečně za nízkou cenu. Vybírat můžete z různých provedení a velikostí baterie, přičemž zde už je na Vás, jakou máte představu. Výhodou elektronických cigaret je především to, že si můžeme zakoupit všechny možné příchutě, takže po vyzkoušení několika jistě přijdete na nějakou oblíbenou. Existují i jednorázové cigarety. Tu si můžete pořídit, abyste vlastně vyzkoušeli, jaká tato varianta kouření vlastně je. Ty běžné se vyplatí samozřejmě z dlouhodobého hlediska více, protože ji stačí nabíjet a kupovat si náplně.