Toužíte po kariéře?


Pravidelně procházíte inzeráty ohledně práce, protože v té vaší už nejste spokojeni? Pokud vám nestačí vaše měsíční mzda na pokrytí základních životních nákladů, je něco špatně. To je hlavní důvod proč lidé touží změnit práci. Další důvod je ten že jim nesedí kolektiv a nebo je práce nebaví. Většina nabízených pozic je nezáživných, a jestli by vás bavilo tvořit například nějaké projekty a chcete mít možnost pracovat z domu, je IT prostředí správnou volbou.

programování počítač

Kurz javascript vám umožní naučit se základy programování v tomto jazyce a osvojíte si základní dovednosti, které musí umět každý začínající programátor. Nemusíte se bát, kurzy jsou nastavené tak, aby jim porozuměli i lidé ve středních letech, kteří mají často obavy z toho, že právě programování pro ně bude španělská vesnice. Během absolvování našeho korzu budete umět všechno co je nutným předpokladem k tomu, abyste si mohli polepšit na trhu práce.

  • Obrovský zájem o IT – proč?

IT je prostředí, které se pravidelně mění podle současných trendů. V podstatě v každém odvětví najdete něco, co je řízené počítačovým programem, a ta těmito programy svojí právě programátoři. A vy můžete být jedním z nich. Odhoďte stud a pochybnosti a začněte docházet do presenčního nebo online kurzu, během kterého se naučíte všechno pro to, abyste si našli svou první dobře placenou práci jako programátor.

programování obrazovka

U nás to kurzem nekončí
Protože jsme si vědomi toho, že o kurzy mají největší zájem čerství absolventi středních škol a lidé ve středních letech, kteří touží po změně v pracovním životě, pomáháme svým absolventům najít první místo, kde seženou potřebnou praxi. Programování není jednoduché, ale také to není nic co by se nedal zvládnout. Během prvních projektů začnete získávat zkušenosti a vědomosti, které vás posunou dál v dosažení cíle, což je pro vás nadstandardně placená práce.