Exotická dovolená

Konečně, už se nám to blíží. Čas dovolené strávený se svými nejbližšími. Týden nebo dva týdny odpočinku od práce a toho všeho shonu. Už víte kam letos si pojede odpočinout? Dáváte přednost dovolené po Evropě, světě a nebo je vám nejlépe tady u nás? Každý má to svoje. Někomu se líbí naše republika a tak díky dovolené se může podívat na spousty zajímavých míst, které něm nabízí. A nejlepší na tom je, že jste pořád doma. Nemusíte umět žádný cizí jazyk, navštěvovat směnárnu, vyřizovat pasy. Něco to přeci je. Má do sebe. Pohodlnost především. A proč ne? Pokud vám tohle vyhovuje tak je to nejlépe strávená dovolená. 

dovolená

Někteří tady mají dost pochmurného počasí a tak se vydají za sluníčkem do nějakého resortu. Nebo cestují na vlastní pěst. Nejčastější navštěvovanou destinací je Chorvatsko, co si budeme. Kdo nebyl v Chorvatsku jako by nebyl. Dále se spousta lidí vydává do Itálie, která má taky co turistům nabídnout.  Dlouhé léta taky k nejnavštěvovanější destinací patří i Bulharsko a nebo taky Řecko. 

dovolená

A jak si vybrat tu správnou dovolenou přímo pro vás? Na prvním místě se musíte řídit tím co vlastně chcete, kam chcete jet, co tam budete dělat a co od toho očekáváte?  Pokud vás ale láká exotická dovolená, na kterou jen tak nezapomenete tak takové Maledivy jsou pro vás jako stvořené. Je to, to pravé místo pro vás odpočinek a relaxaci. Ostrov leží na jihozápadě od Indie. Zde narazíte na průzračné moře, které obklopuje bílý písek. Tuhle destinací je nejlépe zvolit třeba v chladném počasí, kdy se tady teploty vyšplhají až k 30 stupňů a to v únoru. Jenom to má jednu chybu. Tou je že na Maledivi neexistuje přímí let, který zde trvá cca 12 hodin. Zde je i časový posun 4 hodiny. Pokud se bojíte že se zde nedomluví te, obáváte se zbytečně. Zde se můžete domluvit angličtinou. Tahle dovolená je spíše pro dospělé,kteří si chtějí od všeho odpočinout. Už jen kvůli dlouhému letu se nedoporučuje tuhle destinací navštívit s dětmi