Vhodné boty k outfitu

Věty jako “moc ti to sluší” nebo “ne nevypadáš v tom tlustá” určitě řekl své milované každý muž. Ženy se musí neustále přesvědčovat, že to co mají na sobě jim sluší. Dokonale sladěné barvy jsou pro část žen velmi důležité, a bez toho nikam nejdou. Je jasné že takové přípravy zaberou spoustu času, a proto je potřeba se obrnit trpělivostí.

vysoké boty

Říká se, že boty by měly barevně ladit s kabelkou. Celý outfit je tak celistvý a vypadá dobře. Je naprosto nevhodné si brát každý kus oblečení v jiné barvě, protože v takovém případě budete vypadat jako od cirkusu a to asi nechcete. Je možné si vzít tlumené barvy a k tomu velmi výraznou kabelku nebo boty. Velice odvážně mohou být třeba fialové kozačky, které se nehodí kamkoliv a tak je potřeba pečlivě zvážit kam si takovou barvu obujete. U výběru oblečení je velice důležité zvážit kam se chystáte jít. Jsou místa a situace, kdy si můžete dovolit nosit i odvážnější modely a barvy a jsou místa, kde byste měly nosit spíše střídmější oblečení i boty.

žena kozačky

Výrazně barevné kousky se hodí třeba na diskotéku nebo s kamarádkami na drink. Do práce je lepší volit spíše střídmější barvy, ale samozřejmě to záleží na vašem zaměstnání. Je i důležité s ev oblečení cítit dobře a neřešit jestli vám šaty či sukně nedělají široký pas nebo ramena. V dobře zvoleném oblečení se budete cítit dobře ať už bude vypadat jakkoliv, je ale důležité aby sedělo vaší postavě. Totéž platí i pro boty. Vysoké kozačky by měly volit ženy s dlouhýma nohama, úzké boty zase nebudou slušet ženám, které mají širší nohy. Vypadat dobře může každá v jakémkoliv věku, jen se u výběru oblečení musí trochu přemýšlet. Dopřejte si občas i bláznivější outfit někam na drink a odvažte se nosit i něco co běžně nenosíte. Je spousta hezkých věcí které vám mohou slušet a byla by škoda je nechat ležet ve skříni.