Čím mohou být pro vás instalatéři v Ostravě užiteční

Poradenství – instalatéři nejsou jen chlapi v montérkách, a už vůbec ne meloucháři, co byli za socialismu proslulí svými vrtochy a touze po úplatcích. Povaha tohoto řemesla se za posledních třicet let výrazně změnila, samozřejmě k lepšímu pro nás, zákazníky, ale v jistém slova smyslu je to obtížnější pro samotné instalatéry, kteří musí pojmout více teoretických znalostí, mají větší zodpovědnost a musí být dostatečně manuálně zruční i s moderními metodami práce. Mimo jiné je můžete požádat i o konzultaci, jestliže od nich poptáváte nějaké služby, a potřebujete vysvětlit, co je pro vás výhodné, a co naopak problematické.

vodovodní potrubí

Instalace VTP – zkratkou VTP rozumíme „vodu, topení a plyn“, tedy tři systémy plynných a kapalných skupenství, bez nichž se dnes neobejde prakticky žádná domácnost ani firma a další užitkové nebo obytné prostory. Potřebujete připojit vodovodní baterii v kuchyni u nového dřezu, vyměnit baterii v koupelně, nainstalovat umyvadlo a sprchový kout? Poptáváte instalaci plynové karmy, kotle nebo kamen? Připojujete novostavbu ke kanalizační přípojce a nemáte dosud zhotovené odpadové potrubí? To vše jsou situace, kde nachází instalatér uplatnění.

odpadové potrubí

Topení v podlaze – moderním fenoménem, který se těší velkému zájmu veřejnosti, je podlahové topení. Plně nahradí radiátory a v mnohém je předčí, protože nikde není vidět žádné škaredé plechové těleso ani potrubí a navíc se teplo od podlahy šíří do celého prostoru mnohem lépe. Ušetříte za topné zdroje, zlepšíte bytový komfort a bude to přínosné i z estetického hlediska.

Havarijní situace – bohužel i při velké snaze o precizně zhotovené systémy se může vyskytnout nějaký problém a dojde k únikům vody, plynu nebo k poruše topné soustavy. Pro tyto případy udržují instalatéři v Ostravě nonstop havarijní servis, dostupný 24 hodin denně, po celý rok.

5/5 - (2 votes)