Na svatebním oznámení si dejte záležet

Svatba je životní krok plný radosti, kterou se snažíme sdílet s ostatními lidmi, na nichž nám záleží, a o kterých jsme přesvědčeni, že budou toto rozhodnutí přijímat s úctou, respektem, pochopením a hlavně s láskou. Právě těm předáváme svatební oznámení goldpress.cz a zveme je buď na samotný obřad či hostinu, anebo na soukromou oslavu, pořádanou v interiéru nebo ve vhodném prostředí vlastního či pronajatého zahradního prostoru.

svatební oslava

Porozhlédnete-li se na Internetu po koncepcích svatebních oznámení, většina z nich bude mít obvyklý tvar a podobné znění textové části, dalo by se říci, že půjde spíše o nudnou záležitost. Objevují se zde jména snoubenců a strohé datum sňatku, společně s místem konání svatby. K oznámení je připojeno vhodné motto, citát či vtipná glosa.

Svatební oznámení lze však pojmout i více velkoryse a dát na vědomí svůj vřelý cit tak trochu netradičně.

Neobvyklý tvar – většina oznámení má tvar obdélníka či čtverce. Zkuste to změnit a tentokrát vsadit na kruh nebo půlkruh, symbolizující vycházející slunce. V kruhovém oznámení může být text vytištěn také v kruhu po jeho obvodu, anebo ve formě paprsků, šířících se od středu směrem ven, což je podobenství lásky, vyzařované z nitra lidské bytosti.

nevěsta v autě

Puzzle – netradiční oznámení dostanou pozvaní hosté v papírové obálce, ve které bude skládačka puzzle. Sami si složí to, co jim oznamujete, a bude to jistě zajímavé zpestření, co nikdo neočekával.

3D – velmi působivá bývají oznámení skládací, která vytvoří 3D efekt. Například domeček, plůtek, květiny, dětskou postýlku apod. Někteří lidé dokonce trvají na oznámení ze dřeva, vypálené pájkou například na dřevěný řez kmínku či větve s letokruhy.

Zájmy a záliby – netradiční oznámení mohou být spojena také s různými životními styly, například pokud budoucí novomanželé společně provozují paragliding nebo jezdecký sport, koncepce oznámení je celkem jasná a odvíjí se v duchu jejich shodného zájmu.