Psychické odreagování

Kdo rád čte, vyžívá se ve čtení. Kdo rád sportuje, hraje třeba kopanou, nebo se šplhá někde po skalách. Takto strávené chvilky jsou pro tyto lidi ty nejlepší na světě. Jsou po nich jako znovuzrození a opět se čile a s nadšením pouštějí zpět do každodenního života. Budiž jim přáno. My se však podíváme na něco dost odlišného. Něco, co nám přivodí euforii, ale není to žádná droga. To by totiž nemohl vzniknout tento článek a nemohli jste ho číst. Takto vám mohu klidně sdělit, že jsem stále na svobodě a orgány činné v trestním řízení o mne nemají zájem. To o čem zde budu psát je totiž naprosto legální. Takže na konci článku vám prozradím, kde je obchůdek s tímto zbožím, o kterém zde bude řeč. A věřte, kratom prodej kterého je jinde zakázán, je u nás skutečně naprosto legální.

pilulky kratomu

Není to rozhodně žádná nevyzkoušená novinka. Naopak, již staří domorodci žijící v krajinách kde se tento strom (vysvětlím později) vyskytuje dostávali do dobré nálady žvýkáním jeho listí. Tím například krátili čas při číhané na lovu. Kratom přímo jako takový totiž není druh stromu. Ten se správně jmenuje Mitragyna Speciosa. Ale pokud mu někdo kratom bude říkat, nic proti tomu. I když je to nesprávně, tedy botanicky.

kratomové listí

Tato výše jmenovaná látka je totiž jen prášek, namletý většinou z usušených listů tohoto stromu. Dělá se to různými způsoby v různém stadiu sušení a z různých druhů. Takže ve výsledku je těchto prášků více druhů a je jen na člověku, který si zvolí. Pokud byste měli zájem, tak nikdy nevěřte tvrzení, že nejlepší je ten nejdražší, není to pravda. A pokud se dočtete, že obsahuje více než dvacet alkaloidů, tak tomu věřte. Někde se uvádí až čtyřicet. Jedním z těch nejdůležitějších je mitragyn. To je to to, co způsobuje onu euforii.

Pokud byste měli zájem to zkusit, tak nemusíte opustit dům, ale musíte kliknout na odkaz v polovině článku.