void tRrLM(); //void terrarium

Void tRrLM(); //void terrarium, hra, která byla vydána roku 2020. Už jen název této hry je na první pohled poněkud zvláštní. Jeden neví, co by si měl pod tímto představit, avšak hra ani tak složitá není. V této hře jste vy, jako hlavní postava, malý, a trochu porouchaný robot, který jako samotář, nucen cestovat po apokalyptickém světě.

void tRrLM(); //void terrarium Sklenice

Takto to však je jen do té doby, než potkáte, jako malou opuštěnou a na první pohled nemocnou malou dívku. Když ji naleznete, samozřejmě jako robot, nemáte jediné tušení, co s ní dělat, protože tady v této hře, už ve světě lidé nežijí. Naštěstí, když dívku jako robot seberete a dáte si ji na záda, po cestě najdete prázdnou skleněnou lahev. Po chvíli hraní než dívku a sklenici najdete, tak vám asi už brzo dojde že vše okolo vás je toxické, a to i vzduch okolo. Proto je lahev nejlepší místo pro malou dívku, která je asi určitě, nemocná z toxického prostředí. Když dívku do lahve dáte, udělá se jí trochu lépe, a tak se z lahve stane terárium, jak už název napovídá, a také od tohoto bodu, začíná ta pravá hra. Po chvíli hraní také narazíte na počítač s vlastní inteligencí, který bude váš další tak zvaný kamarád a bude vám se vším pomáhat, tedy jak moc může.

void tRrLM(); //void terrarium robot a dívka

Vy sám se teď musíte vydat na prozkoumávání, náhodně generovaných levelů, ve kterých musíte najít hlavně jídlo a pití pro dívku, která teď v teráriu přežívá. Musíte ale také najít ostatní věci jako medicínu, nebo věci jako dřevo a provazy, na to abyste mohli vyrobit věci jako postel, stůl nebo židle, abyste dívce alespoň trochu její nový domov zvelebily. Každý level je podle hry náhodně generovaný, a žádný není stejný jako ten předchozí, jak už to u Roguelike her bývá. Hra samozřejmě zaujme i po hudební stránce, s její krásně klidnou hudbou v teráriu, nebo i velice akční při vašich misích, při hledání věcí.