Fenomén The sims 3


The sims 3 – herní klasika, která má stále miliony fanoušků

The sims je herní simulátor, který má miliony hráčů a fanoušků. Dočkal se už čtyř zpracování, z nichž každé si našlo spoustu zájemců a pravděpodobně každý má oblíbenou jinou hru. Ale i když vyšlo The sims 4, spousta fanoušků zůstala věrných verzi The sims 3.

The sims 3 vyšlo v roce 2009. A poté vyšlo ještě mnoho dodatků, které základní hru rozvíjeli. Univerzita, Roční období, Volný čas, Práce snů a spousta dalších.

počítač

The sims 3 přineslo revoluci zejména v tom, že nabídlo otevřený svět. To v předchozích verzích nebylo. A tato možnost vymizela i ze čtvrtého pokračování série, což je hlavní důvod, proč spousta hráčů zůstala věrná The sims 3. Simíci můžou cestovat po celém sousedství, navštěvovat své sousedy, obchody, kino, sportovní utkání, parky a nejrůznější akce bez toho, aniž byste museli čekat, než se dané místo najde.

Pojďme se podívat na některé dodatky, které si získali srdce fanoušků.

Cestovní horečka

Vůbec první datadisk, který byl k základní hře vydán. Nabízí hráčům možnost vzít své simíky na skvělou dovolenou! K dispozici jsou tři země. Egypt, Čína a Francie. Můžete si prohlédnout pyramidy, prozkoumat čínskou historii nebo vyrábět víno z hroznové révy ve stínu Eiffelovy věže. Můžete fotografovat památky nebo se učit nové dovednosti, recepty a seznámit se s domorodými simíky.

klávesnice

Roční období

Jeden z nejoblíbenějších dodatků celé série. Užijte si střídání čtyř ročních období, jaro, léto, podzim a zima. Každé roční období přináší festival, kde si můžete užít radovánek, které se pojí ke každému období. Vychutnejte si sbírání květin, opalování, vyřezávání dýní, stavění sněhuláka a iglú. A můžete si užít také typické svátky, jako jsou Velikonoce, Vánoce nebo Halloween.

Po setmění

Vyzkoušejte si bydlení v úplně novém městě, kde nemusíte bydlet v klasickém domě, ale pronajmout si byt na vrcholu mrakodrapu! Staňte se celebritou, nebo se s nimi seznamujte. Objevujte nové bary, podniky a nenechte se zastihnout otravnými novináři.