Moderní technika

Vždycky jsem si říkala, že budu patřit k těm lidem, kterým technika a něco podobného vůbec nebude nic říkat. Vždycky jsem měla za to, že o techniku se zajímají hlavně pánové. Jenomže potom jsem se dozvěděla, že všechno má také své meze. Kolikrát se mi stalo, že třeba můj bratranec a můj přítel se také v něčem nevyzná, co bylo technického rázu. věřili byste tomu? Myslím si, že technika už je taková, že tomu rozumí dokonce i ženy. Já sama jsem byla potom velice překvapená, když mi třeba například můj malý syn řekl, že bych chtěl být technik. A mě to hodně zarazilo, protože mému synovi bylo zatím sedm let a vůbec jsem netušila, že můj syn ví, co je to technika nebo co technik vůbec dělá.

Technika jde dopředu.

A potom mi to syn vysvětlil, protože on by chtěl být počítačový technik. Tak to tedy potom ano, už tomu začínám docela rozumět. Takže už mi potom to svitlo a vlastně celý došlo, protože je logické, že když syn už umí skvěle zacházet s počítačem a také s mobilním telefonem, tak ho technika bude samozřejmě moc bavit. Mě to ale nevadí. Já rozhodně nepatřím k těm lidem, a to hlavně těm rodičům, kteří dětem zakazují všelijakou techniku nebo něco podobného. Myslím si, že počítač a mobilní telefon anebo tablet už jsou pro děti velice potřebné.

Máte rádi tehcniku?

Podle mého názoru, když se to dítě naučí opravdu zavčas, tak potom bude mít opravdu velký náskok před ostatními vrstevníky, protože přeci všichni víme, že v dnešní moderní době opravdu každý zaměstnavatel chce, aby už jeho zaměstnanci znali základy na počítači a možná i více. A v dnešní době velice důležité, aby zaměstnanec uměl anglicky nebo jiným cizím jazykem. Také je dobré umět hlavně základy počítačů. Já sice na počítači nic moc neumím, ale takové ty základy umím. A to včetně online objednávání anebo sledování či stahování filmů. Ani netušíte, jak mě syn ve všem překvapuje, jak umí zacházet s různou technikou. Syn si také moc oblíbil interaktivního pejska, se kterým si stále hraje.