Pejsci


Domácí mazlíčci jsou součástí životů mnoha lidi. Dělají nám společnost a radost, naši vrbu, které se můžeme kdykoliv a s čímkoliv svěřit. A s vědomím, že nám nevyzradí žádné naše tajemství (tedy možná kromě papouška, který se vaše tajemství naschvál naučí i pozpátku). Jednou z nejúžasnějších a nejrozšířenějších domácích mazlíčků je i pejsek, který je nejvěrnější přítel člověka. Dělá s vámi skoro všechny vaše denní aktivity. Chodíte s ním na procházky, mazlíte se s ním, v noci se k vám přitulí. My obecně máme tendence svoje domácí mazlíčky brát jako děti, a to je moc dobře. Domácí mazlíčci se s námi mají krásně a mají všechnu potřebnou péči, kterou dostávají.

dog

Chtěli byste pejska? Pak v tom nevidím žádný problém. Prodej akita inu je u nás momentálně aktuální. Nevíte, co je akita inu? To je plemeno pejska. Aktuálně máme štěňátka, takže si svého pejska můžete začít vychovávat odmalička. Naučíte ho různé povely, stane se vaším životním parťákem. Musíte ale před koupí vědět, že pejska musíte venčit opravdu často. Nejlépe každý den alespoň dvakrát denně. Pejsek se tak proběhne, bude mít zábavu, bude si hrát. Nejlepší jsou procházky s pejskem v létě, kdy je teplo a na vás dopadá svit slunečních paprsků. Budete si tak s pejskem užívat sluníčka a letního počasí. Může si i zaplavat, můžete mu házet aporty a podobně.

dog

Čím více se mu budete věnovat, tím více se toho naučí, bude vám vděčný a bude vás nadevšechno milovat. Rozhodně ale není dobré pejska darovat jako dárek malému dítěti. Často se stává, že dítě se o pejska potom přestane starat, přestane ho bavit a na starosti má každodenní péči rodič. Toho to pak přestane bavit a pejsek se najednou ocitne v útulku. A to je nejhorší, co se může stát. Bohužel takhle každoročně končí hodně pejsků. Proto si dobře rozmyslete, jestli se o něj zvládnete dobře postarat.